THISISERROR

XL médiá pre veľkoformátovú tlač

Veľkoformátové materiály Lomond XL pre atramentovú tlač sú určené pre výrobu plagátov, oznamov, pútačov, máp, plnofarebnej reklamy a umeleckých reprodukcií.

Sortiment materiálov pre veľkoformátovú tlač predstavujú rôzne typy papierov so špeciálnou povrchovou úpravou pre atramentovú tlač, vrátane mikroporéznych fotopapierov, syntetických papierov, polyesterových a vinylových fólií a Fine Art papierov pre umeleckú tlač. Sortiment dopĺňajú niektoré materiály som samolepiacou vrstvou.
Materiály sú dodávané v roliach so šírkou 610, 914, 1067, 1270, 1372 a 1524 mm.
Všetky role (okrem XL Fine Art) sú s vnútornou dutinkou s priemerom 50.8 mm. Priemer vnútornej dutinka XL Fine Art materiálov je 76,2 mm.


XL papier v roliach

XL papier v roliach

Papier pre veľkoformátovú inžiniersku tlač. Plošná hmotnosť 80 g/m2. Šírka role od 297mm do 1067mm, návin od 40 až 175m. Vhodný pre tlač menej náročnej grafiky, ako napríklad technické výkresy, CAD výtlačky a podobne. Nízka cena materiálu predurčuje tento materiál pre ekonomickú tlač veľkoformátových výtlačkov.

  XL fotopapier Photo

  XL fotopapier Photo

  Séria širokoformátových fotopapierov Lomond XL Photo Paper pre atramentovú tlač obsahuje rôzne natierané fotopapiere s plošnou hmotnosťou od 90 do 230 g/m2, Sortiment tvoria jednostranné alebo obojstranné pokrytie materiálu, s matným alebo lesklým povrchom. Fotopapiere Lomond v hárkových formátoch sú dodávané v rozmeroch roliek so šírkou od 610mm až po 1067mm.

  XL fotopapier Premium

  XL fotopapier Premium

  Fotopapiere Lomond Premium Photo Paper predstavujú sériu materiálov s najnovšou technológiou natieraných papierov s mikroporéznym povrchom. Mikroporézne fotopapiere sú určené najmä pre tlač fotografií v maximálnej kvalite, ktorá je zrovnateľná alebo prekonáva kvalitu tradičných technológií výroby fotografií.

  XL fotopapier Gold

  XL fotopapier Gold

  Fotopapier série Premium Gold pre profesionálnu atramentovú tlač, obohatená o zložku sulfátu bária, vďaka čomu majú nové fotopapiere príjemný povrch a dosahujú vynikajúce vlastnosti pri čierno bielej a farebnej fotografickej tlači s vysokým kontrastom a s plným farebným spektrom. Zvýšená odolnosť a trvácnosť fotografií.

   XL fotopapier FineArt

   XL fotopapier FineArt

   Séria papierov Fine Art je určená pre kreatívnu tlač umeleckých diel, replík akvarelových obrazov, obrázkov ,fotografií a iných unikátnych výtlačkov. Špeciálne povrchové pokrytie pre atramentovú tlač umožňuje tlač vo fotografickej kvalite s extra širokým farebným spektrom reprodukovaných farieb. Sériu papierov Fine Art tvorí niekoľko rôznych materiálov s rôznymi povrchovými štruktúrami.

    XL plátno Canvas

    XL plátno Canvas

    Plátna série Lomond Canvas sú na báze prírodného materiálu s jednostranným náterom polymérovej vrstvy, určenej na absorpciu atramentov. Povrch materiálu ponecháva pôvodnú štruktúru materiálu – prírodného umeleckého plátna.

     XL vinylové samolepiace fólie

     XL vinylové samolepiace fólie

     Samolepiace vinylové fólie Lomond sú určené pre efektívnu exteriérovú reklamu. Materiál na báze PVX / PVC / Vinyl je oproti bežným polyesterovým fóliám viac plastický. Z tohto dôvodu je možná aplikácia aj na drsné a nerovné povrchy. Vďaka zvýšenej životnosti (1-5 rokov v závislosti na technológii aplikácie výtlačkov), kvalite tlače a odolnosti proti znečisteniu sa farebná atramentová tlač na vinylové fólie stáva veľmi populárnou.

      XL papiere pre sublimačnú tlač

      XL papiere pre sublimačnú tlač

      Séria materiálov Lomond pre sublimáciu je určená pre plnofarebnú potlač vo fotografickej kvalite s následným prenosom výtlačkov na rôzne druhy podklady (textil, drevo keramika, kov, umelá hmota a iné).

       XL polyesterové fólie (PET)

       XL polyesterové fólie (PET)

       Polyesterové fólie Lomond XL (PET) sú určené pre široké použitie v interiérovej tlači. Fólie vďaka špeciálnemu pokrytiu umožňujú vysoké rozlíšenie tlače, výbornú reprodukciu farieb s vysokým kontrastom.

        Šírka role
        Iné

        Kontakt

        Neviete si vybrať? Potrebujete poradiť? Kontaktujte nás!

         +421 940 527776
         lomond@lomond.sk

        Táto stránka používa cookies za účelom jej skvalitnenia.