Jazyk: skczenrudetr


Počet vytlačených plnofarebných strán vo formáte A4 od načítania tejto stránky:
Hlavná stránkaO tlačiarniNovinkyPodporaICC profilySpotrebné materiályTechnológia MemJetDistribúcia

Memjet je celosvetovým lídrom v oblasti vývoja technológií pre farebnú tlač. Spoločnosť poskytuje svoje riešenia a komponenty OEM výrobcom v polygrafickom priemysle. Sídlo spoločnosti sa nachádza v San Diegu, USA, pobočky sú umiestnené v Dubline, Sydney, Taipei, Singapur a Boise, Idaho. USA. V súčasnosti má spoločnosť registrovaných vyše 3000 technologických patentov, viac ako 2000 patentov je v procese schvaľovania. To predstavuje 4 krát väčší objem technologických patentov ako ostatný výrobcovia.

Technológia Memjet

Technológia Memjet – tlačová hlava na šírku hárku A4Unikátne charakteristiky tlačovej hlavy Memjet – šírka tlačovej hlavy je 222.8mm, obsahuje 70.000 tlačových dýz, čo predstavuje 17 krát viac ako pri iných tlačových atramentových hlavách ostatných výrobcov. Počas tlačového režime je tlačová hlava statická, pohyblivý je iba hárok potlačovaného papiera. Vďaka tomu sú tlačiarne s touto technológiou bezporuchové.Pri tejto „vodopádovej “technológii každá tlačová dýza produkuje 11.000 mikrokvapiek atramentu, celkovo je to 704 miliónov mikrokvapiek na jednu tlačovú hlavu každú sekundu. Vďaka tomu je možná tlač s rýchlosťou až 60 strán za minútu.Technológia termotlače MEMS umožňuje tlač s rozmerom kvapky iba 1 piktoliter. Vďaka malému objemu mikrokvapiek a vysokej hustote tlačových dýz je možné dosiahnuť vynikajúcu kvalitu tlače.

Kvôli ochrane tlačových dýz pred zaschýnaním atramentu, obsahuje tlačiareň Lomond EvoJet Office tri režimy čistenia tlačovej hlavy. Vďaka tomu nedochádza k upchávaniu tlačových dýz.

ProcesorProcesor od spoločnosti Memjet, kontroluje činnosť tlačiarne s pomocou viac ako 100 miliónov tranzistorov a umožňuje tlač až 60 strán A4 za minútu. Počas tlače navyše procesor riadi komunikáciu medzi komponentmi v rámci tlačiarne a tlačovej hlavy, ostatnými časťami tlačiarne a systémom zásobovania atramentu.

Kontrola kvality

Kontrola kvality pomocou čipovej sady s ochranným šifrovaním boli vytvorené za účelom zvýšenia ochrany spotrebiteľov pred použitím nekompatibilných spotrebných materiálov. Vďaka tomu je možné pri tlači používať iba overené náplne s atramentom, garantujúce bezproblémovú tlač a bezporuchovosť tlačiarne.


Oficiálny program recyklácie atramentových zásobníkov. Vďaka programu renovácie atramentových zásobníkov môžete znížiť náklady na tlač o 40% bez zníženia kvality tlače. Prázdne náplne je možné opätovne naplniť v autorizovanom centre.

Nízka spotreba elektrickej energie Vám zníži náklady na tlač až o 400 EUR ročne v porovnaní s bežnou laserovou tlačiarňou. Spotreba elektrickej energie počas tlače je 30.2w, spotreba elektrickej energie bežnej laserovej tlačiarne je desať násobne vyššia.

Vysoká efektivita tlačiarne Lomond Evojet Office s rýchlosťou tlače 60 plnofarebných strán za minútu Vám zníži prevádzkové náklady a čas. 200 stranový dokument vytlačíte v plnej farbe bez okrajov za 3 minúty. Podpora manuálneho duplexu alebo tlač bookletov Vám rovnako zefektívni Vaše náklady na tlač.

Pozrite si recenzie na revolučnú tlačiareň Lomond Evojet Office

IT News (video recenzia): Tak, toto je naozaj špecialita - atramentová tlačiareň, v ktorej sa pri tlači po­hybuje len papier...

itnews.sk

Testovali sme najrýchlejšiu atramentovú tlačiareň

pocitace.sme.sk

Lomond EvoJet Office review - Verdict: Not just the fastest printer we`ve tested, the EvoJet Office produces quality prints for peanuts. It`s the future of inkjet printing

www.expertreviews.co.uk

Lomond EvoJet Office review - Verdict: The EvoJet Office is best suited to undemanding workloads, and its paper-handling features are basic, but in other regards it`s in a different league to competing inkjets and colour lasers

www.itpro.co.uk

Lomond EvoJet Office review - Verdict: Even at truly amazing speeds, this inkjet produces great results with low running costs

www.pcpro.co.uk

lomond logo 150px Copyright (c) 2011 Lomond Trading Ltd. All rights reserved

napíšte nám | nastaviť ako homepage | pridať medzi obľúbené
HTML4.01  CSS sk.sk evojet